Deníček splašeného jogína

Úlet

07.01.2018

Milí čtenáři. Zvažovala jsem, zda tento deníčkový zápis zveřejnit, ale přátelům to přišlo jako dobrá storka, tak tady jí máte :-)

Motivátor

03.01.2018

Máte občas problém s motivací? I kdybych náhodou někdy byla postižena ztrátou motivace, mám to štěstí, že zvenčí se mi jí dostává plnými hrstmi. Byť bych mé drahé motivátory za tu ryzí upřímnost mnohdy zaškrtila.

Skoro anděl

26.12.2017

Můj život je stále plný překvapení, která mě udržují v kondici. Velkou měrou k tomu přispívají moji drazí hoši, jejichž tréninky bývají neotřelé.

Zatímco všichni mají nervy v kýblu z Vánoc, já mám nervy v kýblu ze závěrečných zkoušek v masérské škole. Zítra náš čekají praktické a ústní, včera byly písemné testy z anatomie.

Osobní růst

14.12.2017

Dnes mi Česká pošta měla doručit balíček. Jak víme, slova "balíček" a "pošta" jsou v tomto spojení třaskavá sama o sobě, ale shodou okolností jsem byla doma, tak jsem si říkala, pohoda.

Uspavač hadů

08.12.2017

Masérská škola lidi sbližuje a vznikají tam pevná přátelství, říkal lektor na úvodní hodině. Záhy jsem pochopila proč a s postupujícím časem mu musím dát zapravdu.

Chameleon

25.11.2017

Onehdy jsem zmiňovala, že mám natolik univerzální obličej, až v cizích lidech vyvolávám pocit, že mě odněkud znají.

Forever happy

14.11.2017

Tak abyste věděli, a jistě tím potěším mnoho mých čtenářů, které místy štve můj věčně prosluněný život, i já mám dny, kdy jsem totálně vyšťavená, mám pocit, že už se ani nezvednu z postele, chce se mi brečet únavou, jsem vypojená ze sítě, prostě totálně trop.

V rámci výuky v naší masérské škole masírují studenti veřejnost, která pak hodnotí, jak student pracoval. U nás tuto službu využívá stále stejná manželská dvojice, která má tím pádem poněkud navrch. Obzvlášť pán je postrachem, neboť pokud může, vybírá si budoucí masérky, masáže bývají soubojem nervů a závěrečná hodnocení krutá.

Návrat do školy, byť masérské, si mega užívám. Kromě toho, že je super naučit se nové věci, je skvělé i to retro být zas studentem. Srandičky se spolužáky jsou na denním pořádku, už víme, kdo je třídní šašek, kdo šprt a komu příště z čistě hygienických důvodů koupíme deodorant.