Deníček splašeného jogína

Občas hovořím s lidmi, kteří mi již mnoho let opakují - já bych přišel cvičit, ale ono je to brzo/pozdě!/daleko/blízko...Hovor obvykle končí tím, jak je život těžký, tělo bolavé, dech se krátí a všechno je úplně špatně.

Fotogenická

03.06.2019

Na netu je snadné být za modelku, to je známá věc. Správně zvolený úhel, úsměv, póza a filtry, to jsou základní nástroje, kterými se kdekdo snaží zaujmout. Pravda, občas sem někdo hodí i ošklivou fotku. Ale věřte, i ta ošklivá je pečlivě vybraná, aby byla krásná. Vím to dobře, páč jak vidno z mého profilu, těchto faktů také využívám.

Tenhle rok je opravdu zajímavý. Ne že by jiné roky nebyly, jen letos to jde nějak víc na dřeň, Opět jsem si ověřila, že když si člověk myslí, že už ho nic nepřekvapí, většinou se mýlí a věta "co tě nezabije, to tě posílí" může pokaždé nabýt hlubšího významu.

Rychlovka

18.03.2019

Říka se, že procesy se zrychlují. Že to, co dříve trvalo měsíce či roky, se nyní může stát třeba během pár hodin. Tak poslouchejte, co se mi stalo.

Mám se rád(a), nebo ne, trhám ostny kaktusu... Kdo znáte Šimka a Grossmanna, tak víte, ostatním hlásím, že se jedná o parafrázi jednoho z jejich geniálních textů. Dle hromady článků, kurzů a dalších akcí s podobnými názvy, které mi chodí do cesty, se zřejmě jedná o aktuální téma. Vidím to takhle.

Střet světů

11.02.2019

Jsem lektorka, protože mě to mega baví. Abych se fitkům vyplatila, je ale samozřejmě nutné, aby na mě chodili lidi. Někdy to běží samo, někdy to chvíli trvá. Mám velké štěstí, že s vedením fitek udržuji dobré vztahy, a i když ně vždy je vše zalité sluncem, snažíme se najít společnou řeč. Za což všem velmi děkuji. Někdy se ale...

Pod kontrolou

03.02.2019

Ačkoliv mají moji drazí hoši na svědomí výrazné zešedivění mých vlasů a můj nervový systém díky nim značně zesílil, na straně druhé mě svojí přítomností dokáží mentálně vrátit do teenagerovských let. Ovšem že to dojde tak daleko, aby se role zcela obrátily, to jsem nečekala.

Nový rok právě vešel do našich životů a někomu by se mohlo stát, že po bujarých oslavách zbytečně prospí celý první den.

Zkouška víry

17.09.2018

Jak jste zjistili, víkend jsem strávila na masérském kurzu. Kurzy mám ráda, a to nejen pro jejich samotný obsah, ale i pro lidi, kteří se sejdou a vzájemně obohatí.

Změna

10.09.2018

Facebook mi nabídl vzpomínku. Hledím na ty dvě fotky, které od sebe dělí pět let a přemýšlím, co tak zásadního se stalo, že jsem se změnila.