Deníček splašeného jogína

Pod kontrolou

03.02.2019

Ačkoliv mají moji drazí hoši na svědomí výrazné zešedivění mých vlasů a můj nervový systém díky nim značně zesílil, na straně druhé mě svojí přítomností dokáží mentálně vrátit do teenagerovských let. Ovšem že to dojde tak daleko, aby se role zcela obrátily, to jsem nečekala.

Nový rok právě vešel do našich životů a někomu by se mohlo stát, že po bujarých oslavách zbytečně prospí celý první den.

Zkouška víry

17.09.2018

Jak jste zjistili, víkend jsem strávila na masérském kurzu. Kurzy mám ráda, a to nejen pro jejich samotný obsah, ale i pro lidi, kteří se sejdou a vzájemně obohatí.

Změna

10.09.2018

Facebook mi nabídl vzpomínku. Hledím na ty dvě fotky, které od sebe dělí pět let a přemýšlím, co tak zásadního se stalo, že jsem se změnila.

Klišé

25.07.2018

Vedla jsem tuhle debatu s pánem, který četl nějakou knihu o józe. Na základě nastudované literatury měl za to, že všichni jogíni chodí bosky, nosí batikované oblečení a jsou frutariáni.

V rovnováze

22.06.2018

Požádal mě jeden z mých drahých, zda bych mu nepomohla ve škole vykomunikovat jisté prodlevy v jeho docházce. Mám s těmito typy jednání bohaté zkušenosti díky jiným mým hochům a vím, že základem je dobrý outfit.

Lucky star

10.06.2018

Moje mamka odjakživa říká, že jsem nedělňátko narozené pod šťastnou hvězdou. Takže ať se v životě děje cokoliv, věřím v ní. Tento týden však měla co dělat, ta moje šťastná hvězda, protože to byly dny jak malované.

Zázraky

07.05.2018

Dnes ráno jsem měla předávat starou kancelář naší neziskovky zpět pronajímateli. Což by nevadilo, kdyby v té kanceláři stále nebyl nábytek. Celý minulý týden jsem se ho snažila udat. Zdarma. Za odvoz. Dvě firmy mě odmítly, že mají plné sklady, dva lidi mě vypekli, když řekli, že si nábytek odvezou a nepřijeli. Nakonec se ozval jeden týpek, že by si...

Naruby

02.05.2018

Rozhodli jsme se s kámošem, že první máj oslavíme návštěvou kina. Otázku co na sebe jsem opět řešila půlhodinovým zíráním do skříně se zoufalým pocitem, že nic nemám.

Na doraz

11.02.2018

Kdybych měla shrnout v pár bodech události posledních dvou týdnů, mám dojem, jako bych popisovala poslední dva roky.