Deníček splašeného jogína

Rychlovka

18.03.2019

Říka se, že procesy se zrychlují. Že to, co dříve trvalo měsíce či roky, se nyní může stát třeba během pár hodin. Tak poslouchejte, co se mi stalo.

Mám se rád(a), nebo ne, trhám ostny kaktusu... Kdo znáte Šimka a Grossmanna, tak víte, ostatním hlásím, že se jedná o parafrázi jednoho z jejich geniálních textů. Dle hromady článků, kurzů a dalších akcí s podobnými názvy, které mi chodí do cesty, se zřejmě jedná o aktuální téma. Vidím to takhle.

Střet světů

11.02.2019

Jsem lektorka, protože mě to mega baví. Abych se fitkům vyplatila, je ale samozřejmě nutné, aby na mě chodili lidi. Někdy to běží samo, někdy to chvíli trvá. Mám velké štěstí, že s vedením fitek udržuji dobré vztahy, a i když ně vždy je vše zalité sluncem, snažíme se najít společnou řeč. Za což všem velmi děkuji. Někdy se ale...

Pod kontrolou

03.02.2019

Ačkoliv mají moji drazí hoši na svědomí výrazné zešedivění mých vlasů a můj nervový systém díky nim značně zesílil, na straně druhé mě svojí přítomností dokáží mentálně vrátit do teenagerovských let. Ovšem že to dojde tak daleko, aby se role zcela obrátily, to jsem nečekala.

Nový rok právě vešel do našich životů a někomu by se mohlo stát, že po bujarých oslavách zbytečně prospí celý první den.

Zkouška víry

17.09.2018

Jak jste zjistili, víkend jsem strávila na masérském kurzu. Kurzy mám ráda, a to nejen pro jejich samotný obsah, ale i pro lidi, kteří se sejdou a vzájemně obohatí.

Změna

10.09.2018

Facebook mi nabídl vzpomínku. Hledím na ty dvě fotky, které od sebe dělí pět let a přemýšlím, co tak zásadního se stalo, že jsem se změnila.

Klišé

25.07.2018

Vedla jsem tuhle debatu s pánem, který četl nějakou knihu o józe. Na základě nastudované literatury měl za to, že všichni jogíni chodí bosky, nosí batikované oblečení a jsou frutariáni.

V rovnováze

22.06.2018

Požádal mě jeden z mých drahých, zda bych mu nepomohla ve škole vykomunikovat jisté prodlevy v jeho docházce. Mám s těmito typy jednání bohaté zkušenosti díky jiným mým hochům a vím, že základem je dobrý outfit.

Lucky star

10.06.2018

Moje mamka odjakživa říká, že jsem nedělňátko narozené pod šťastnou hvězdou. Takže ať se v životě děje cokoliv, věřím v ní. Tento týden však měla co dělat, ta moje šťastná hvězda, protože to byly dny jak malované.