STÁLE CVIČÍM I ONLINE VE FACEBOOKOVÉ SKUPINĚ, PŘIDEJTE SE

  • cena jedné online lekce je 100,- Kč, záznam lekce je k dispozici po dobu 24 hodin
  • na lekci je třeba se rezervovat přes rezervační systém alespoň dvě hodiny předem

Ceník lekcí

Ceny skupinových lekcí se odvíjí od vstupného v jednotlivých fitness centrech.

Ceny individuálních lekcí se pohybují v rozmezí 700,- až 1.200,- Kč za 60 min. lekci podle místa konání, vzdálenosti dojezdu a počtu osob. V případě, že se lekce konají v pronajatých prostorách, připočítává se k ceně ještě cena za pronájem prostor.

Individuální lekce se mohou konat buď v pronajatých prostorách fit center (Adam´s Family Gym, Hlubočinka u Prahy nebo FitnessAction, Praha 4), nebo mohu přijet na Vaše pracoviště či k Vám domů, a to v okolí Jesenice u Prahy a Prahy samotné.

Online lekce probíhají ve Facebookové skupině, cena jedné lekce je 100,- Kč. Záznam lekce je dále k využití po následujících 24 hodin

Ceník masáží

Provádím klasickou "sportovní" čili rekondiční a relaxační masáž a baňkovou masáž. Masírovat můžeme záda, šíji, ruce, nohy, hrudník.

Ceník masérna:

  • 30 minut.....500,- Kč
  • 60 minut.....800,- Kč
  • 90 minut.....1.200,- Kč
  • 120 minut.....1.600,- Kč

Kde masíruji:

  • Fitness Action, Praha 4 - Krč
  • Nabízím masáže na pracovišti pro firmy a jejich zaměstnance. Dojezd Jesenice u Prahy a okolí plus Praha.

Jóga je synonymem rovnováhy těla, mysli a ducha. Na lekcích se však nejdříve zaměřujeme na tělo. Pomocí vědomě prováděných pozic posilujeme hluboký stabilizační systém a zároveň tělo protahujeme tak, abychom se celkově cítili lépe.

Při hodinách "zdravých zad" kombinujeme prvky jógy, pilates a klasických cviků na zdravá záda. V hodinách cvičíme s vahou vlastního těla a využíváme i cvičební pomůcky - zejména velký míč, malý měkký míč overball nebo bosu

Masáže

21.12.2017

Masáž asi netřeba představovat. Jedná se o soubor technik a hmatů, díky kterým masér dokáže klientovi pomoci uvolnit ztuhlé svalstvo, povzbudit krevní oběh a látkovou výměnu, urychlit regeneraci po fyzické námaze a v neposlední řadě navodit psychickou pohodu.

Chcete mě kontaktovat?