Motivátor

03.01.2018

Máte občas problém s motivací? I kdybych náhodou někdy byla postižena ztrátou motivace, mám to štěstí, že zvenčí se mi jí dostává plnými hrstmi. Byť bych mé drahé motivátory za tu ryzí upřímnost mnohdy zaškrtila.

Včera jsem měla premiéru v John Reed Fitness na Karlově náměstí. Jóga a zdravá záda na pohodu, tam jsem si jistá v kramflecích. Kromě toho jsem měla novou lekci "Bříško, zadek, nohy". Pečlivě jsem si jí připravila, dokonce tahák jsem s sebou měla. Nejvíc jsem měla obavy, aby se klienti nenudili a lekce nebyla příliš lehká. Jak se však ukázalo, v tomto ohledu byly mé obavy liché. Po prvních deseti minutách, kdy půlka sálu začala s výrazem božího umučení pohyby jen naznačovat, jsem musela zvolnit. Půlhodinku ale dokončili všichni, ba během lekce ještě někteří přibyli, takže jsem usoudila, že dobrý. S pocitem dobře odvedené práce a mírně namoženýma nohama jsem měla potřebu pochlubit se mým drahým a polechtat si eeego. To jsem si zas naběhla.

Já: "Tyjo, tak lekce skvělé. Na "bříško, zadek, nohy" jsem odrovnala půlku sálu! Doufám, že zítra sejdu ze schodů."
On: "Super, gratuluji! Konečně pořádně cvičíš. Snad se jednou dočkám i toho, že budeš mít nějakej zadek."

No...schody jsem ráno sešla, tělo se přes noc zregenerovalo. A jestli chcete mít možná jednou v budoucnu taky zadek, sejdem se zas příští úterý v 18,30 na Karláku. Cvíču zdar! :-D