Deníček splašeného jogína

Skoro anděl

26.12.2017

Můj život je stále plný překvapení, která mě udržují v kondici. Velkou měrou k tomu přispívají moji drazí hoši, jejichž tréninky bývají neotřelé.

Zatímco všichni mají nervy v kýblu z Vánoc, já mám nervy v kýblu ze závěrečných zkoušek v masérské škole. Zítra náš čekají praktické a ústní, včera byly písemné testy z anatomie.

Osobní růst

14.12.2017

Dnes mi Česká pošta měla doručit balíček. Jak víme, slova "balíček" a "pošta" jsou v tomto spojení třaskavá sama o sobě, ale shodou okolností jsem byla doma, tak jsem si říkala, pohoda.

Uspavač hadů

08.12.2017

Masérská škola lidi sbližuje a vznikají tam pevná přátelství, říkal lektor na úvodní hodině. Záhy jsem pochopila proč a s postupujícím časem mu musím dát zapravdu.

Chameleon

25.11.2017

Onehdy jsem zmiňovala, že mám natolik univerzální obličej, až v cizích lidech vyvolávám pocit, že mě odněkud znají.

Forever happy

14.11.2017

Tak abyste věděli, a jistě tím potěším mnoho mých čtenářů, které místy štve můj věčně prosluněný život, i já mám dny, kdy jsem totálně vyšťavená, mám pocit, že už se ani nezvednu z postele, chce se mi brečet únavou, jsem vypojená ze sítě, prostě totálně trop.

V rámci výuky v naší masérské škole masírují studenti veřejnost, která pak hodnotí, jak student pracoval. U nás tuto službu využívá stále stejná manželská dvojice, která má tím pádem poněkud navrch. Obzvlášť pán je postrachem, neboť pokud může, vybírá si budoucí masérky, masáže bývají soubojem nervů a závěrečná hodnocení krutá.

Návrat do školy, byť masérské, si mega užívám. Kromě toho, že je super naučit se nové věci, je skvělé i to retro být zas studentem. Srandičky se spolužáky jsou na denním pořádku, už víme, kdo je třídní šašek, kdo šprt a komu příště z čistě hygienických důvodů koupíme deodorant.

Tantra

29.09.2017

Začala jsem chodit do masérské školy. Že mám talent jsem pochopila již v okamžiku, kdy se ke mně objednal pán na masáž, aniž bych do té školy vůbec vstoupila. Zřejmě ve mně, jak jsem se motala s náručí ručníků k pokladně, rozeznal masérský talent na první pohled.

Stejně jako svět tvoří jednotlivci, tak i život jednotlivce se skládá z drobných okamžiků. Mám obrovské štěstí, že ty drobné okamžiky, které dělají den hezčí, ke mně přicházejíí.