Deníček splašeného jogína

Klišé

25.07.2018

Vedla jsem tuhle debatu s pánem, který četl nějakou knihu o józe. Na základě nastudované literatury měl za to, že všichni jogíni chodí bosky, nosí batikované oblečení a jsou frutariáni.

V rovnováze

22.06.2018

Požádal mě jeden z mých drahých, zda bych mu nepomohla ve škole vykomunikovat jisté prodlevy v jeho docházce. Mám s těmito typy jednání bohaté zkušenosti díky jiným mým hochům a vím, že základem je dobrý outfit.

Lucky star

10.06.2018

Moje mamka odjakživa říká, že jsem nedělňátko narozené pod šťastnou hvězdou. Takže ať se v životě děje cokoliv, věřím v ní. Tento týden však měla co dělat, ta moje šťastná hvězda, protože to byly dny jak malované.

Zázraky

07.05.2018

Dnes ráno jsem měla předávat starou kancelář naší neziskovky zpět pronajímateli. Což by nevadilo, kdyby v té kanceláři stále nebyl nábytek. Celý minulý týden jsem se ho snažila udat. Zdarma. Za odvoz. Dvě firmy mě odmítly, že mají plné sklady, dva lidi mě vypekli, když řekli, že si nábytek odvezou a nepřijeli. Nakonec se ozval jeden týpek, že by si...

Naruby

02.05.2018

Rozhodli jsme se s kámošem, že první máj oslavíme návštěvou kina. Otázku co na sebe jsem opět řešila půlhodinovým zíráním do skříně se zoufalým pocitem, že nic nemám.

Na doraz

11.02.2018

Kdybych měla shrnout v pár bodech události posledních dvou týdnů, mám dojem, jako bych popisovala poslední dva roky.

Budiž světlo

27.01.2018

V šatně mého oblíbeného fitka se rozbilo světlo. Nesvítilo v úterý, nesvítilo ve středu a dokonce ani ve čtvrtek. Každý den jsem zmáčkla vypínač a nic.

Nedávno jsem otevřela školu online zrovna v den, kdy byly třídní schůzky a tak jsem šla. Nemá smysl hovořit o úrovni českého školství. Je to vždy o jednotlivcích a čestné výjimky, aby člověk pohledal. Byl to prostě skok do jiné dimenze.

Úlet

07.01.2018

Milí čtenáři. Zvažovala jsem, zda tento deníčkový zápis zveřejnit, ale přátelům to přišlo jako dobrá storka, tak tady jí máte :-)

Motivátor

03.01.2018

Máte občas problém s motivací? I kdybych náhodou někdy byla postižena ztrátou motivace, mám to štěstí, že zvenčí se mi jí dostává plnými hrstmi. Byť bych mé drahé motivátory za tu ryzí upřímnost mnohdy zaškrtila.