Forever happy

14.11.2017

Tak abyste věděli, a jistě tím potěším mnoho mých čtenářů, které místy štve můj věčně prosluněný život, i já mám dny, kdy jsem totálně vyšťavená, mám pocit, že už se ani nezvednu z postele, chce se mi brečet únavou, jsem vypojená ze sítě, prostě totálně trop. 

Množí se dotazy, jak to dokážu, kde pořád beru energii. No, jednak mám takovou povahu, nikdy se nevzdám. Taky je štěstí, že jóga, dýchání a překvapivě i masáže jsou pro mě dobíjecí. A pak mám ještě mnoho dalších triků, kterými mě Vesmír zásobuje pro posílení ducha.

Šťávu do žil mi vleje třeba oprava dvou předmaturitních slohovek, když fakt chci, aby se i druhý z mých drahých hochů dopracoval k matuře. Zase oceňuju, že před ním nemusím klečet půl roku na kolenou a prosit, aby tam vůbec šel, takže si ušetřím prošoupané kalhoty. Stejně povznášející jsou pro mě rozbory stále se opakujících milostných situací a následných morálních kocovin s třídním Casanovou naší masérské školy. Zatím ještě nepochopil, že barva jeho trenýrek skutečně neovlivní zakončení soukromé masáže u klientek, takže je úplně jedno, zda se rozhodne vzít si bílé (dnes ne), černé (dnes ano), černé se vzorkem (dnes ROZHODNĚ ano), nebo bledě modré (jdu do kina). Výsledek je vždy stejný. Ano, jde do kina...:-D

Taky je skvělé, když si můžu díky kámošce na obličej naplácat kosmetiku Mary Kay, na které momentálně ujíždím, protože když už je člověk vyřízený, aspoň se může pokochat pohledem na projasněnou a vypnutou pleť (a nekažte mi prosím radost, že si to je jen sugeruju). Stejně tak je super, když mě jiná kámoška pozve na svatomartinské víno, další mi z vlastní iniciativy zajistí workshop a ještě jiná kolegiálně nabídne výpomoc, kdybych se přeci jen zcela nejogínsky rozhodla některé osoby vystřelit z povrchu zemského na Mars nebo ještě dál, páč má známé na mysu Canaveral :-D

Je to prostě o blízkých lidech, přátelích kolem vás, kteří vás rozesmějí, pobaví a podrží a vy zase je. To je totiž štěstí. Tak přeju, ať máte hodně energie a hodně opravdových přátel. Mějte prima večer :-)