Jezte, cvičte, dýchejte

celodenní seminář ve spolupráci s nutriční terapeutkou

  • termín: 12.2.2023 od 10,00 do 17,00
  • místo konání: Flame dance, Sokolovská 32/22, Praha 8 - Karlín
  • cena: 1800,- Kč, v ceně je oběd a skripta ke všem tématům
  • program:

Diplomovaná nutriční terapeutka Bc. Lenka Volfová, DiS a lektorka jógy a dechových cvičení Veronika Kmochová Vás zvou na celodenní seminář.

10,00 - 13,00 přednáška Výživou ke zdraví dle tradiční čínské medicíny
Správnou kombinací potravin můžeme ovlivnit naše zdraví i tělesnou hmotnost. Co se dá v této době považovat za zdravou stravu? Někteří lidé zastávají vegetariánství, jiní makrobiotiku nebo raw stravu. Nabízím pohled, který kombinuje západní a východní poznatky ve výživě, který mě samotné dává největší smysl, a který denně praktikuji ve svém životě. 

Na co se můžete těšit: uslyšíte, uvidíte, ochutnáte - dozvíte se, jaký význam v léčbě a prevenci nemocí hrají protizánětlivé potraviny- zaměříme se na posílení dráhy sleziny, která je zodpovědná za naše trávení - zaměříme se na posílení dráhy ledvin, které jsou nejaktivnější v zimním období - těšit se můžete na společný oběd, kterým podpoříme činnost sleziny i ledvin - odnesete si detoxikační plán s inspirativním jídelníčkem - budete odcházet s plnou hlavou nových informací a inspirace, kterou můžete hned uvést do praxe

https://vyzivoukezdravi9.webnode.cz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100064031325158

tel.: 605 020 550, mail: lenkavolf85@gmail.com

13,00 - 14,00 oběd na místě - dle zásad zdravé výživy jej pro Vás připraví Lenka Volfová

14,00 - 15,00 lekce jin jógy na podporu trávení a imunitního systému

Relaxační styl jógy, pozice jsou prováděny většinou v sedě nebo v leže a setrvává se v nich cca tři minuty. Díky tomu dochází k nenásilnému uvolňování fascií, vazů a kloubů. Zároveň jsou stimulovány dráhy vnitřních orgánů 

15, 00 - 17,00 workshop dechových technik proti stresu a na zvýšení vitální kapacity plic

Během dvou hodin se naučíme různé dechové techniky, jak a kdy je využít v rámci všedního dne a také, jak dech využít k relaxaci a posílení imunity. Veškeré techniky, které probereme, učím civilní formou tak, aby byly zejména využitelné ke zlepšení Vašeho života.
Kurz je vhodný pro širokou veřejnost, stejně jako pro lektory jógy či body & mind lekcí, kteří si případně chtějí doplnit nebo upřesnit své znalosti. 

V ceně je zahrnut oběd a skripta ke zdravé výživě, józe i dechovým cvičením

Přihlášky na lenkavolf85@gmail.com nebo zde přes kontaktní formulář

Počet míst je omezen